Что такое сертификат и сертификация?

Что дает сертификат переработчику и потребителю? Сертификат - документ, подтверждающий соответствие характеристик продукции, изделий, конструкций требованиям, установленным в нормативно-технической документации. Цель сертификации продукции и услуг в строительстве - предоставление потребителю достоверных данных о свойствах продукта (влияние на окружающую среду, надежность, безопасность, долговечность) и условиях его применения. Предоставляемые данные основаны на результатах проведенных испытаний на соответствие всем требованиям государственных норм и техническим условиям, а также на соответствие расчетным и эксплуатационным характеристикам, приведенным в строительных нормах и правилах.

 

REHAU

Компанія REHAU надовго забезпечила собі переваги у конкурентній боротьбі завдяки визначним інноваціям та високій надійності. Ми послідовно об’єднуємо ноу-хау з наших трьох напрямків роботи – будівництва, автомобілебудування та індустрії. Для зміцнення нашої провідної позиції в світі у виробничій, консультаційній та сервісній сферах ми створюємо сучасні системні пропозиції та послуги. Вже тривалий час REHAU є незалежним та надійним партнером для клієнтів по всьому світу.

G-U

Місце знаходження:
Дітцінген
Кількість працівників:
близько 3.700
Оборот:
прибл. 500 млн. €
Присутність:
більше 50 виробничих і торговельних фірм
в 35 країнах
Заснована:
в 1907 р Віктором Гретчем
Важливі інновації:
Фурнітура поворотних вікон UNITAS, паралельно-зсувна фурнiтура, які відкидаються, фурнітура вікон з відкиданням JET, механізм замикання в багатьох точках GU-SECURY Automatic

MACO

На головному підприємстві МАСО в м. Зальцбург зосереджено інструментальне виробництво, управління збутом, продукт-менеджмент, управління персоналом, фінансами і контроль якості. Висока частка власного виробництва, близько 98%, забезпечується наявністю власного інструментального машинобудування. На підприємстві в м. Зальцбург конструюються і проводяться складальні автомати. Майстерні обладнані найсучаснішими металообробними верстатами, автоматизованими фрезерними і токарними верстатами для навчання.

СВЯЖИТЕСЬ С НАМИ ПРЯМО СЕЙЧАС И СДЕЛАЙТЕ ЗАКАЗ!