Завод по производству качественных окон и дверей из профиля REHAU

REHAU

Компанія REHAU надовго забезпечила собі переваги у конкурентній боротьбі завдяки визначним інноваціям та високій надійності. Ми послідовно об’єднуємо ноу-хау з наших трьох напрямків роботи – будівництва, автомобілебудування та індустрії. Для зміцнення нашої провідної позиції в світі у виробничій, консультаційній та сервісній сферах ми створюємо сучасні системні пропозиції та послуги. Вже тривалий час REHAU є незалежним та надійним партнером для клієнтів по всьому світу.

https://www.rehau.com/
G-U
Місце знаходження:
Дітцінген
Кількість працівників:
близько 3.700
Оборот:
прибл. 500 млн. €
Присутність:
більше 50 виробничих і торговельних фірм
в 35 країнах
Заснована:
в 1907 р Віктором Гретчем
Важливі інновації:
Фурнітура поворотних вікон UNITAS, паралельно-зсувна фурнiтура, які відкидаються, фурнітура вікон з відкиданням JET, механізм замикання в багатьох точках GU-SECURY Automatic

https://www.g-u.com
MACO

На головному підприємстві МАСО в м. Зальцбург зосереджено інструментальне виробництво, управління збутом, продукт-менеджмент, управління персоналом, фінансами і контроль якості. Висока частка власного виробництва, близько 98%, забезпечується наявністю власного інструментального машинобудування. На підприємстві в м. Зальцбург конструюються і проводяться складальні автомати. Майстерні обладнані найсучаснішими металообробними верстатами, автоматизованими фрезерними і токарними верстатами для навчання.

http://www.maco.eu