Завод з виробництва якісних вікон та дверей з профілю REHAU

REHAU

Компанія REHAU надовго забезпечила собі переваги у конкурентній боротьбі завдяки визначним інноваціям та високій надійності. Ми послідовно об’єднуємо ноу-хау з наших трьох напрямків роботи – будівництва, автомобілебудування та індустрії. Для зміцнення нашої провідної позиції в світі у виробничій, консультаційній та сервісній сферах ми створюємо сучасні системні пропозиції та послуги. Вже тривалий час REHAU є незалежним та надійним партнером для клієнтів по всьому світу.

https://www.rehau.com/
G-U

ТОВ "Гретч-Юнітас Україна" – ексклюзивний представник групи підприємств Gretch-Unitas GmbH Baubeshlage. Компанія пропонує широкий спектр продукції для виробництва вікон та дверей, що відповідає сучасним вимогам ринку. Вся продукція сертифікована згідно з DIN EN ISO 9001:2000. Однією з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для металопластикових, дерев'яних, алюмінієвих вікон та дверей. Сьогодні Gretsch-Unitas GmbH – це сучасні заводи в Європі, що виробляють номенклатуру товару з понад 100 000 елементів. Це максимально широка гама пропозицій від комплекту фурнітури для поворотного вікна та простого дверного замка до вирішення задач комплектації фурнітурою для всього об'єкта.

https://www.g-u.com
WINKHAUS

Winkhaus здобула бездоганну репутацію на ринку та довіру клієнтів у всьому світі, завдяки інноваційним технологіям, високим стандартам якості та сервісу, яким компанія слідує вже понад 160 років.
Архітектори, проектувальники, виробники вікон та кінцеві споживачі по всьому світу високо цінують широкий спектр різнобічних сервісних послуг та високотехнологічні розробки компанії в галузі віконної та дверної фурнітури, а також систем захисту та контролю доступу.

https://www.winkhaus.com