Завод з виробництва якісних вікон та дверей з профілю REHAU

Компанія «SOLAR»

Ми професійні, надійні та доступні!

На момент заснування у 1997 році наше підприємство було одним із перших з виробництва металопластикових конструкцій (вікон, балконів, лоджій, офісних перегородок) в Україні.

На сьогоднішній день ми маємо необхідні можливості, щоб задовольнити потреби найвибагливіших замовників. Наш орієнтир – це приватні клієнти, які хочуть отримати максимум якості від нових вікон. Завдяки сучасному німецькому обладнанню FIMTEC та досвіду працівників, ми можемо виготовити практично будь-які нестандартні металопластикові вікна (трикутні, трапецієподібні, круглі тощо).

ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА

Визначення розмірів віконної системи. Ламінація профілю за потреби.

Перш ніж здійснюватиметься безпосередньо виробництво вікон, конструктор у спеціальній комп'ютерній програмі задає розміри та основні параметри майбутніх виробів: тип профілю, формулу склопакета, систему фурнітури. На основі введених даних програма визначає витрату матеріалів та розраховує вартість конструкцій.

Різання та зварювання профілів.

Виробництво пластикових вікон починається з розкрою пластикового профілю рам, стулок, імпостів під необхідні розміри. Порізка здійснюється двоголовою пилкою, яка ріже профіль одночасно з двох сторін. Це забезпечує правильну геометрію різання і за дотримання технології зварювання дозволяє отримати високоміцні зварні шви в кутах майбутніх вікон.

Формування з рами та стулок єдиної конструкції, обв'язування фурнітури.

На даному етапі в заготовлені рами та стулки вкочується ущільнювачі, встановлюється фурнітура, нарізаються штапики і все поєднується в готову конструкцію без склопакета.

Підготовка склопакетів потрібної товщини

Крім звичайного осушеного повітря, найчастіше застосовують для заповнення міжскляного простору гази аргон, криптон (криптон дорожчий варіант, але і теплозберігаючі властивості у нього вище). Інертними газами переважно заповнюють низькоемісійні енергозберігаючі склопакети. Крім підвищення опору теплопередачі в обох напрямках, як з вулиці до приміщення, так і навпаки, інертний газ також перешкоджає руйнуванню енергозберігаючого покриття склопакета (відноситься до i-скла). Крім того, використання газу дозволяє знизити поріг утворення конденсату до -30 градусів.

З'єднання в одне ціле рами та склопакета.

У готових металопластикових конструкціях на спеціальних дистанційних підкладках встановлюються підготовлені склопакети, притискаються штапиками і на спеціальному стенді перевіряється правильна робота стулки у всіх режимах відкривання.

Комплектація замовлення москітними сітками, підвіконнями, відливами.

Готове замовлення, відповідно до заявки клієнта, комплектується аксесуарами та комплектуючими та упаковується на доставку.